zasłonki prysznicowe, akcesoria łazienkowe, alsea
KOMFORTOWY PRYSZNIC

Poznaj bogactwo wzorów zasłonek prysznicowych i dodaj stylu swojej łazience…

Zasłonki prysznicowe to inwestycja nie tylko w ochronę przed wodą, ale również doskonałe rozwiązanie, które pozwoli ubarwić łazienkowy styl… Stale uzupełniamy naszą kolekcję o najmodniejsze wzory, a wybór jest tak szeroki, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są łatwe w montażu i nie wymagają intensywnego czyszczenia, tak jak w przypadku kabiny prysznicowych. Możemy tutaj zapomnieć o osadzie pozostającym po twardej wodzie.

Niepowtarzalne wzory, które odmienią
Twoje wnętrze!​

Wśród oczywistych sposobów na ożywienie łazienkowego wnętrza, takich jak dobór odpowiednich akcesoriów, czy zestawień kolorystycznych nie należy zapominać o tych najprostszych i często niedocenianych metodach. Zasłonki prysznicowe to nie tylko praktyczny sposób ochrony powierzchni przed wilgocią, ale element wyposażenia mogący stanowić dodatkowy akcent estetyczny.

Trwałe i nowoczesne zasłonki prysznicowe marki Alsea, wykonane z poliestru, zaprojektowano z myślą nie tylko o ich funkcjonalności, ale także wygodzie użytkowania. Są łatwe w montażu i stanowią doskonałą alternatywę dla kabin prysznicowych, które nie zawsze sprawdzają się ze względu na architektoniczny układ pomieszczenia. Zasłonki są również opcją zdecydowanie bardziej ekonomiczną i uniwersalną.