ZORGANIZUJ PRZESTRZEŃ

Montowanie półek łazienkowych nie zawsze musi wiązać się z wielkim wysiłkiem…

Półki i wieszaki łazienkowe marki ALSEA to elegancki i praktyczny element wyposażenia, który pomoże zaaranżować przestrzeń w sposób estetyczny i komfortowy. Posiadamy szeroki wybór półek o różnych wielkościach i metodach montażu. Akcesoria tworzone są z wysoce odpornych materiałów. Przemyśleliśmy również potrzeby klientów jeśli chodzi o miejsce zawieszenia półki, czy wieszaka.

Zaaranżuj z nami wnętrze tak, aby wszystko
było na wyciągnięcie ręki!​

Często zdarza się, że w łazience brakuje miejsca na kosmetyki, detergenty, czy eleganckie przechowywanie artykułów higienicznych. Nie wszystkie te przedmioty jesteśmy w stanie pomieścić w szafkach, czy szufladach. Nawet jeśli jest to możliwe, często kłopotliwe jest znalezienie tego, czego akurat potrzebujemy. Wśród jednych z najbardziej praktycznych akcesoriów marki Alsea, znalazły się również półki i wieszaki łazienkowe. Stanowią one niedrogi i ekonomiczny sposób na przechowywanie przedmiotów, po które sięgamy na bieżąco.

Specjaliści marki ALSEA dopracowali ofertę tak, aby każdy rodzaj wnętrza mógł zostać uzupełniony o jeden z rodzajów półek lub haczyków. Dostępne są różne rozmiary, kolory i wzory, a użyte materiały odpowiadają najnowszym trendom. Te z akcesoriów, które narażone są na stały kontakt z wodą, stworzono ze stali malowanej proszkowo. Zazwyczaj występują w kolorze srebrnym lub czarnym, w zależności od preferencji danego wnętrza.