MIĘKKOŚĆ I ELEGANCJA

Dywaniki łazienkowe – atrakcyjna ozdoba i większy komfort w jednym…

Czasami, aby ocieplić lub ożywić wnętrze wystarczy niewielki detal. Poza oczywistymi walorami estetycznymi dywaniki łazienkowe marki Alsea to również komfort dla stóp. Te przydatne akcesoria, występują w różnych kolorach oraz wzorach. Specjaliści Alsea dbają o to, aby były one zgodne z obowiązującymi trendami, ale również wprowadzały nutę innowacji. Wybór atrakcyjnych wariantów jest na tyle duży, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poczuj miękkość pod stopami
i delektuj się wnętrzem!​

Wyjątkowo delikatne i przyjemne w dotyku dywaniki łazienkowe wykonane są z poliestru. Jego główne zalety to łatwość w utrzymaniu czystości i szybkość schnięcia. Można je bez problemu wyprać w pralce, w temperaturze 30 stopni i osuszyć. Zastosowana technologia została przemyślana tak, aby niwelować powstawanie zapachu wilgoci. Pozostaną świeże nawet przy intensywnym użytkowaniu. Te produkty marki Alsea zostały wyposażone w powierzchnię antypoślizgową. Ułatwia ona bezpieczne użytkowanie nawet przy dużym stopniu wilgoci.

Dywaniki i maty łazienkowe zapewniają komfort i miękkość, odznaczają się wysoką absorbcją wody, świetnie chronią przed zimnem podłogi. W ofercie znajdują się produkty w różnych kolorach i o rozmaitych wzorach. Jeśli zależy nam na prostocie, możemy również wybrać te gładkie. Z pewnością dodadzą charakteru i ocieplą każde wnętrze. Mogą też stanowić doskonały element dopełniający aranżację, jeśli wybierzemy je tak, aby komponowały się z pozostałymi akcesoriami marki Alsea. Podchodzimy do wyposażenia łazienek holistycznie, tak, aby oferta pozwoliła skomponować spójną całość, złożoną z pasujących do siebie akcesoriów łazienkowych.